Diesel - Partner s.c.  
 

Cennik


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem świadczonych przez nas usług. W ramach realizowanych zleceń wykonujemy między innymi wymianę wtryskiwaczy bądź testowanie części na specjalnym urządzeniu. W bardzo atrakcyjnych cenach oferujemy także wymianę pompo-wtrysków w samochodach osobowych lub ciężarowych. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach, ponieważ jesteśmy pewni, że tylko sprawdzone rozwiązania mogą przynieść oczekiwane rezultaty. Zależy nam na tym, aby nasz Klient był zadowolony, a jego sprzęt sprawny i niezawodny.


Staramy się w pełni dostosowywać swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Mamy nadzieję, że zaproponowane ceny są dla Państwa korzystne, a realizacja zleconego nam zadania – w pełni satysfakcjonująca. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

WTRYSKIWACZE PRODUCENCI CENA USŁUGA
Common Rail Bosch 150 PLN W razie potrzeby wymiana końcówki, nakrętki, króća zasilającego. Tylko oryginalne części Bosch . *
Delphi 150 PLN Wymiana oryginalnego zaworu Delphi. W razie potrzeby wymiana końcówki. *
Denso, Siemens (piezo- elektryczne) 120 PLN Usługa czyszczenia termiczno– chemicznego na profesjonalnym urządzeniu Zapp Diesel Tech. Czyszczenie zewnętrzne metodą ultradzwiękową (w cenie usługi).
Diesel jednosprężynowe wszystkich producentów 25-50 PLN W razie potrzeby wymiana końcówki na oryginalną część producenta wtryskiwacza. *
Diesel dwusprężynowe wszystkich producentów 120 PLN W razie potrzeby wymiana końcówki na oryginalną część producenta wtryskiwacza. *
Pompowtryski do aut osobowych i ciężarowych VW, Audi, Seat, Skoda 100 PLN Usługa czyszczenia termiczno – chemicznego na profesjonalnym urządzeniu Zapp Diesel Tech (w cenie usługi).
Scania, Volvo 300 PLN Koszt części zamiennych 35 PLN za zestaw uszczelniaczy. W razie konieczności wymiana końcówki i innych części zamiennych pompowtrysku.
Sprawdzenie wtryskiwaczy Common Rail
50 PLN Testowanie wtryskiwacza na urządzeniu Bosch EPS 200A.* koszt części dodatkowo płatny.

 

Diesel - Partner s.c.
ul. Kościelna 25a, 24-173 Markuszów
tel: 602 125 513